Szafy i garderoby

Angażując wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji elementów wyposażenia, zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych projektów mebli na wymiar dla wszystkich wnętrz.

W tej zakładce znajdą Państwo szafy oraz garderoby niezbędne w każdym domu. Powstają jako produkt całkowicie personalizowany i dopasowywany do potrzeb Klienta, o rozmiarach i pojemności odpowiadającej zapotrzebowaniu. Wszystkie komponenty są starannie dobierane i dopasowywane - zarówno pod względem wizualnym, jak i ze zwróceniem szczególnej uwagi na funkcjonalność, tak aby stworzyć spójną całość.

Jako uznany na rynku producent, realizując zamówienia zawsze wykorzystujemy pierwszej klasy elementy konstrukcyjne, w tym wypełnienia z takich materiałów, jak:

  • płyta laminowana,
  • lustro,
  • szkło z grafiką,
  • MDF lakierowany (połysk, mat),
  • LAKOMAT,
  • SZKŁO LACOBEL.

W szafach z drzwiami przesuwnymi stosujemy aluminiowe systemy firmy SEVROLL o różnych wybarwieniach aluminium: złoty, naturalne aluminium, szampański i koniak. Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych na których połączona jest płyta ze szkłem lub lustrem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, z chęcią wykonamy indywidualną wizualizację pomieszczenia i wspólnie wybierzemy cel, który zostanie zrealizowany. Wszystkie nasze meble na wymiar: szafy standardowe lub wnękowe, a także kompletne garderoby powstają w naszej pracowni w Zgorzelcu i są realizowane na terenie województwa dolnośląskiego.