Meble kuchenne

Nasza oferta została przygotowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej, a także fachową wiedzę z zakresu projektowania i konstruowania elementów wyposażenia wnętrz mieszkalnych oraz biurowych, z myślą o wymagających Klientach poszukujących niebanalnych rozwiązań.

Kuchnia na wymiar jedyna w swoim rodzaju

Po otrzymaniu od Państwa niezbędnych informacji co do kuchni oraz jej kształtu czy wyglądu, tworzymy profesjonalne wizualizacje komputerowe. Dzięki nim, uzyskacie Państwo podgląd tego, jak Wasza przestrzeń będzie się prezentować. W zależności od wymagań, projektowane meble kuchenne na wymiar będziemy zmieniać tak, aby efekt końcowy w pełni spełniał Państwa życzenia. Na całym etapie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnego wyposażenia zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Najlepsze materiały od sprawdzonych producentów

Produkując meble na wymiar, wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości, cenione za swoją niezawodność materiały, pochodzące od firm uznanych na całym świecie. Poszczególne szafki i pozostałe elementy wyposażenia składane są ręcznie, dzięki czemu możemy zagwarantować produkty doskonałej klasy, odznaczające się wyjątkową precyzją wykonania.

Meble w pełni spersonalizowane

Fronty oferowanego przez nas wyposażenia, dzięki któremu kuchnie zyskują nowy, wyjątkowy charakter, wykonane mogą być z płyt MDF, fornirowanych czy też szkła. Jako producent wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom tworząc meble funkcjonalne, z możliwością personalizacji według indywidualnych potrzeb. W poszczególnych szafkach zamontować możemy m.in. kosze cargo, specjalne systemy uchwytów i szuflad, podnośniki bądź oświetlenie.